Opiekunka dla seniora?

Polecamy lekarzy, przychodnie, apteki. Dzielimy się sposobami na dobre zdrowie i zdrową dietę. Odkryj najlepszych specjalistów, gabinety lekarskie i sklepy ze zdrową żywnością.
Awatar użytkownika
hermana91
Posty: 0
Rejestracja: 01 sie 2022, 9:43

Opiekunka dla seniora?

Post autor: hermana91 »

Kochani, czy ktoś z was zatrudniał może opiekunkę dla seniora w waszej rodzinie? Mnie to zastanawia, bo nie wiem, czy taka opiekunka będzie w stanie zapewnić tak kompleksową opiekę, na jakiej mi zależy. Najlepsza by była chyba całodobowa opieka dla seniorów, nie sądzicie? Macie jakieś własne doświadczenia w tym zakresie? Chętnie poznam wasze spojrzenie na sprawę
Awatar użytkownika
Leokadia64
Posty: 0
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:09

Re: Opiekunka dla seniora?

Post autor: Leokadia64 »

Dla mnie najlepszą formą opieki w takiej sytuacji jest dom opieki dla seniorów, a szczególnie jakaś placówka prywatna. Sama mam bliską osobę w takim miejscu i widzę, że opiekują się nią bardzo dobrze i co najważniejsze są obok niej przez praktycznie cały czas, a niektóre schorzenia tego właśnie wymagają. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad domem opieki
Łoś

Re: Opiekunka dla seniora?

Post autor: Łoś »

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na budowanie długoterminowych relacji z klientami i kandydatami. Dzięki temu, jak opisujemy na https://leasingteam.pl/ jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć i spełniać oczekiwania obu stron, co przekłada się na wyższą jakość naszych usług rekrutacyjnych i doradczych.
ODPOWIEDZ