Odchudzanie

Polecamy lekarzy, przychodnie, apteki. Dzielimy się sposobami na dobre zdrowie i zdrową dietę. Odkryj najlepszych specjalistów, gabinety lekarskie i sklepy ze zdrową żywnością.
Awatar użytkownika
ludomir77
Posty: 0
Rejestracja: 13 lut 2022, 15:30

Odchudzanie

Post autor: ludomir77 »

Chciałabym w końcu zrzucić zbędne kilogramy, a nie jest ich mało, bo w sumie będzie około dwadzieścia - a najważniejsze jest dla mnie to, żeby kiedy już zrzucę te 20kg, to uda mi się nie przytyć ich ponownie. Póki co moja waga to jest wielka sinusoida, dlatego liczę na pomoc specjalisty, wiecie może jaki dietetyk tychy jest w naszej okolicy najlepszy?
miszaa

Re: Odchudzanie

Post autor: miszaa »

A braliście pod uwagę przykładowo catering dietetyczny Gdynia ? Bo jak nie, to warto nad tym pomyśleć, bo jak tak wszystko kalkulować i jeszcze zwrócić uwagę na to, jakie daje efekty dieta pudełkowa. To według mnie warto postawić na takie rozwiązanie.
anetaa

Re: Odchudzanie

Post autor: anetaa »

Doskonale was rozumiem, bo czasami mimo wszystko - człowiek ma problem z redukcją swojej masy. Ale wiecie co? Warto odwiedzić sobie takie miejsca, jak poradnia dietetyczna w Kielcach Perfekcyjna Linia. Tam macie szanse poznać - co dotychczas robiliście źle? Co powinniście zmienić itd.
Lidia

Re: Odchudzanie

Post autor: Lidia »

Jeśli macie problemy z odchudzaniem, medycyna estetyczna może okazać się skutecznym rozwiązaniem. Polecam przeczytać ten artykuł https://rejestrmedyczny.pl/artykuly/efe ... podziewac/ . Może to być to, czego szukacie!
moniks

Re: Odchudzanie

Post autor: moniks »

Dla mnie nowym odkryciem jest ta dieta carnivore. Nie wiem czy o niej slyszeliscie ale tutaj macie wszystko wyjaśnione - https://ketocentrum.com/produkt/dieta-carnivore-20/ Moim zdaniem brzmi smacznie!
ODPOWIEDZ