zabiegi na rzęsy

Polecaj marki, sklepy z ubraniami, drogerie internetowe, gabinety medycyny estetycznej i sklepy z naturalnymi kosmetykami. Hybrydy, SPA, makijaż, pielęgnacja.
Awatar użytkownika
larisa
Posty: 0
Rejestracja: 10 sie 2022, 13:52

zabiegi na rzęsy

Post autor: larisa »

Drogie panie, chodzicie może na jakieś zabiegi na rzęsy? Ja zawsze sobie obiecywałam, że pójdę ale jakoś ciągle znajduję wymówki, a to brak czasu, a to brak pieniędzy itp. Szczególnie bardzo chciałabym iść na przedłużanie rzęs. Jaką metodą przedłużania polecacie? Fajnie by było poznać wasze opinie, także z niecierpliwością czekam na odzew, pozdrawiam! :)
Halisia

Re: zabiegi na rzęsy

Post autor: Halisia »

Pielęgnacja rzęs jest równie ważna jak pielęgnacja innych części ciała, aby zachować ich zdrowie i piękno. Oto kilka zabiegów i substancji. Co ważne, sprawdzają się one także w pielęgnacji brwi (ale więcej o tym tutaj https://paznokciewkolorzemarzen.pl/skut ... ych/b_owjj ). Na początek olej rycynowy, który jest popularnym domowym środkiem do pielęgnacji rzęs. Zawiera składniki odżywcze, które mogą pomóc w pobudzeniu wzrostu rzęs, a także w ich wzmocnieniu. Za pomocą czystego, wysokiej jakości pędzelka do rzęs, delikatnie aplikuj niewielką ilość oleju rycynowego na rzęsy przed snem. Pozostaw na noc, a rano spłucz letnią wodą. Zielona herbata z kolei jest bogata w przeciwutleniacze, które mogą wspomagać wzrost i zdrowie rzęs. Zalej torebkę zielonej herbaty w ciepłej wodzie, a następnie ochłódź. Zwilżaczką lub wacikiem nasączonym zieloną herbatą, delikatnie przetrzyj rzęsy. Zielona herbata może również działać jako naturalny tonik, nawilżając i odżywiając rzęsy. Warto sięgać po aloes, który ma właściwości nawilżające i odżywcze, które mogą korzystnie wpływać na rzęsy. Złam liść aloesu i nałóż delikatnie żel z aloesu na rzęsy za pomocą pędzelka lub wacika. Pozostaw na kilkanaście minut, a następnie spłucz letnią wodą. Aloes może pomóc we wzmacnianiu rzęs, dodając im połysku i elastyczności. Masło shea jest kolejnym naturalnym składnikiem, które ma właściwości nawilżające i odżywcze. Delikatnie wmasuj niewielką ilość masła shea na czyste rzęsy przed snem. Masło shea pomoże w utrzymaniu nawilżenia i elastyczności rzęs.
ODPOWIEDZ