Kreska na powiece

Polecaj marki, sklepy z ubraniami, drogerie internetowe, gabinety medycyny estetycznej i sklepy z naturalnymi kosmetykami. Hybrydy, SPA, makijaż, pielęgnacja.
Awatar użytkownika
kosma_61
Posty: 0
Rejestracja: 27 gru 2021, 8:08

Kreska na powiece

Post autor: kosma_61 »

Macie jakieś sposoby na to, żeby nauczyć się robić naprawdę perfekcyjną kreskę na powiece? Może jakieś samouczki, filmiki w internecie? Chodzi o to, że naprawdę bardzo podobają mi się takie kreski, a niestety nie potrafię samodzielnie jej ładnie zrobić. Kupiłam sobie bardzo fajny eyeliner, którego sporo kobiet mi polecało, więc mam czym ćwiczyć - doradźcie coś :)
Jola265

Re: Kreska na powiece

Post autor: Jola265 »

Uwielbiam kreski na powiece. Moim zdaniem kolorowe eyelinery to fajny i oryginalny sposób na podkreślenie swojego spojrzenia i dodanie odrobinę fantazji do makijażu oczu. Tradycyjnie stosowany czarny eyeliner zyskuje tu towarzystwo różnorodnej palety barw, które pozwalają na kreatywną eksplorację i wyrażenie swojej osobowości. Jednak mam wątpliwości, bo ponoć nie każdy kolor pasuje do wybranego typu urody. O samych typach urody przeczytacie więcej tutaj https://mileco-kosmetyki.pl/jaki-typ-ur ... esz/b_wrzj. Szukam ciekawych alternatyw dla czerni: od śmiałych, jaskrawych odcieni po delikatniejsze pastele, kolorowe eyelinery dają nam możliwość stworzenia niepowtarzalnego efektu. Dzięki nim można stworzyć subtelne i romantyczne spojrzenie przy użyciu pastelowych odcieni, lub odważnie podkreślić oczy za pomocą neonowych kolorów. Kolorowe eyelinery dają nam także szansę na ożywienie monotonnego makijażu, dodając mu odrobinę zabawy i świeżości. Niezależnie od preferowanego stylu, kolorowe eyelinery są doskonałym narzędziem do eksperymentowania i tworzenia niezwykłych, artystycznych makijaży oczu. Czy ktoś z Was może przy okazji polecić dobre eyelinery? Chodzi o takie, które nie będą się osypywały i kruszyły. Widziałam fajne kolory u marki Lovely, ale ponoć ich jakość nie jest bardzo dobra. Z kolei znane marki mają przeważnie tylko czarne lub brązowe. Chodzi mi o intensywne kolory, które nie wypłowieją i będą ładnie trzymać się na powiece. Macie tutaj jakieś wskazówki, czym się kierować, żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto?
ODPOWIEDZ