Kosmetyki nawilżające

Polecaj marki, sklepy z ubraniami, drogerie internetowe, gabinety medycyny estetycznej i sklepy z naturalnymi kosmetykami. Hybrydy, SPA, makijaż, pielęgnacja.
Awatar użytkownika
Boleslawa
Posty: 0
Rejestracja: 01 gru 2021, 11:31

Kosmetyki nawilżające

Post autor: Boleslawa »

Czy możecie mi polecić jakieś mocno nawilżające kosmetyki do twarzy i ciała? Zdaję sobie sprawę, że raczej będą to dwa osobne kosmetyki, spokojnie ;) Ale zdecydowanie muszę kupić sobie nowy krem nawilżający, z tego względu, że ten, którego używałam ostatnio mocno mnie uczulił. Mam skórę suchą, skłonną do podrażnień i łuszczenia, więc krem to u mnie podstawa.
Frizzia94

Re: Kosmetyki nawilżające

Post autor: Frizzia94 »

Może nie w kwestii pielęgnacji skóry, ale włosów, bo ich nawilżenie również jest bardzo ważne. Do tego celu polecam Wam odżywki humekatnowe, które ostatnio stały się prawdziwym hitem (tutaj jest o nich trochę więcej https://dzikawozkowa.pl/odzywka-humekta ... wac/b_qjwj). Zacznijmy od zalet. Odżywki są świetne dla włosów, które potrzebują nawilżenia i ochrony przed utratą wilgoci. Te cudaczne składniki przyciągają wilgoć z otoczenia i zatrzymują ją wewnątrz włosów. Efektem? Włosy są pięknie nawilżone, gładkie, miękkie i wyglądają na bardziej zdrowe. Sama zauważyłem, że moje włosy przestały być takie suche i łamliwe, odżywki humektantowe naprawdę działają! No ale jak to zawsze w życiu bywa, są też pewne wady. Odżywki mogą przyciągać wilgoć nie tylko do włosów, ale także do powietrza. To oznacza, że jeśli jest duża wilgotność w otoczeniu, nasze włosy mogą stać się trochę "frizzy" lub "puszące się". Dlatego warto dopasować stosowanie odżywek do panujących warunków atmosferycznych. I teraz pytanie, jak często stosować te magiczne odżywki? To zależy od indywidualnych potrzeb włosów. Jeśli wasze kosmyki są bardzo suche i zniszczone, to odżywkę humektantową możecie używać nawet co kilka dni. Ale jeśli wasze włosy są już w dobrej kondycji, wystarczy stosować ją raz na tydzień lub dwa. Pamiętajcie, żeby nie przesadzać z ilością produktu. Wystarczy niewielka ilość, która będzie równomiernie rozprowadzona po włosach. Po aplikacji pozostawcie odżywkę na kilka minut, żeby zdążyła zadziałać, a potem dokładnie spłuczcie ją wodą. To jest proste a efekty są super ;)
Sławomir63

Re: Kosmetyki nawilżające

Post autor: Sławomir63 »

Chciałbym Wam polecić stronę https://ziololek.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Ziołolek, gdzie znajdziecie m.in. dermokosmetyki, leki i suplementy diety. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ