Siłownia zewnętrzna - teren sanatorium

Wszystko o sporcie i sposobach na relaks. Podziel się wiedzą o sklepach sportowych, zakładach bukmacherskich na mecze, odzieży sportowej i pomysłach na czas wolny.
Awatar użytkownika
Bolelut61
Posty: 0
Rejestracja: 24 wrz 2021, 12:09

Siłownia zewnętrzna - teren sanatorium

Post autor: Bolelut61 »

Witam serdecznie,


Od kilkunastu lat prowadzimy z małżonką sanatorium dla osób w podeszłym wieku. Staramy się być na czasie, wprowadzamy dla naszych gości coraz to nowe rozwiązania, sauna, kąpiele błotne, ostatnio nawet kriokomora. Podczas wizyty w większym mieście synowa zabrała nas na piknik do parku. Tam zobaczyłem nowy trend - siłownie plenerowe. Nie zdawaliśmy sobie z żoną sprawy że tak się to upowszechniło. Chcemy u siebie w ośrodku zorganizować taką siłownię zewnętrzną. Znalazłem kontrahenta i chciałem zapytać czy ktoś korzystał może z jego usług (ma bardzo dobre opinie): SUN+ który ma kompleksową ofertę co jest bardzo wygodne - od projektu aż po wykonanie i gwarancję.
Awatar użytkownika
Ryksa77
Posty: 0
Rejestracja: 29 lis 2021, 16:44

Re: Siłownia zewnętrzna - teren sanatorium

Post autor: Ryksa77 »

Widziałam różnego rodzaju siłownie zewnętrzne i pomyślałam, że chciałabym mieć coś takiego u siebie w domu. Wiecie że to możliwe? Możecie sobie sprawić taką siłownię jak na terenach np. w sanatorium. Ja zamówiłam sobie coś takiego u nich: https://benchk.com/ To był świetny pomysł. Mówię Wam, że naprawdę warto było. Zmobilizowało mnie to do większej aktywności fizycznej.
ODPOWIEDZ