Prace w ogrodzie

Wszystko o sporcie i sposobach na relaks. Podziel się wiedzą o sklepach sportowych, zakładach bukmacherskich na mecze, odzieży sportowej i pomysłach na czas wolny.
Ajka

Prace w ogrodzie

Post autor: Ajka »

Lubicie prace ogrodnicze? Jeszcze kilka lat temu nie pomyślałabym nawet, że będzie mnie to tak bardzo relaksować, ale teraz? Uwielbiam to! Właściwie każdego dnia po pracy idę jeszcze na chwilę do mojego ogrodu. Lubię o niego dbać. Zamówiłam ze strony https://androagro.pl nawozy, które ochronią rośliny w czasie mrozów.
marysienka

Re: Prace w ogrodzie

Post autor: marysienka »

Jak chcecie zadbać o ogród to na pewno przydatne będą dobrej jakości środki chwastobójcze Ja je kupiłam i wreszcie nie muszę ciągle chwastów wyrywać na kolanach bo ich po prostu nie mam w ogrodzie
masiok

Re: Prace w ogrodzie

Post autor: masiok »

A dbacie o to żeby były piękne dekoracje do ogrodu u was? Jest to dla was ważne? Moim zdaniem to podstawa żeby zadbać o klimat w waszym miejscu wypoczynku :) a teraz jest ogrom piękności dostępnych na rynku
Gość

Re: Prace w ogrodzie

Post autor: Gość »

Cześć, dla tych, którzy marzą o własnym zacisznym miejscu w ogrodzie, polecam https://sunrest.pl/ Oferują różnorodne produkty, które pomogą Wam stworzyć wyjątkową przestrzeń do odpoczynku i spotkań z bliskimi.
zuza

Re: Prace w ogrodzie

Post autor: zuza »

Jak mam być z wami szczera, to zastanawiam się właśnie nad zakupem szklarni do swojego ogrodu. Na co polecacie zwrócić szczególną uwagę? Dobre opinie słyszałam o firmie Botanic, która swoim klientom oferuje szklarnie z poliwęglanu - co o tym sądzicie?
meganaa

Re: Prace w ogrodzie

Post autor: meganaa »

Oj tak, tak - pogoda coraz lepsza, to i o pracach w ogrodzie można już myśleć. Ja mam całkiem spory ogród, także jest co robić. Tak sobie ostatnio myślałam nad tym, aby zatrudnić ogrodników od firmy https://zielonym2.pl . Jakby byłoby ktoś fachowy, to fachowy... A prace takie na pewno dużo szybciej pójdą.
Tomek2

Re: Prace w ogrodzie

Post autor: Tomek2 »

Witajcie! Poszukuję serwisu do naprawy kosiarek w Andrychowie https://wrzuc.info/artykuly/serwis-kosi ... drychowie/ i byłbym wdzięczny za wasze sugestie. Czy ktoś może polecić mi sprawdzony serwis kosiarek w Andrychowie, który oferuje profesjonalne usługi naprawcze? Z góry dziękuję za wszelkie rekomendacje i opinie!
ODPOWIEDZ