Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Wszystko o sporcie i sposobach na relaks. Podziel się wiedzą o sklepach sportowych, zakładach bukmacherskich na mecze, odzieży sportowej i pomysłach na czas wolny.
Krystyna

Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Post autor: Krystyna »

Może zacznę od tego, że w trakcie samych ćwiczeń sport raczej mnie nie relaksuje, ale już chwilę po - za każdym razem wiem, że było warto. Uwielbiam ćwiczyć, latem jeżdżę na rowerze i biegam, teraz pozostaje bieganie + ostatnio doszła do tego siłownia. Dlatego też musiałam kupić sobie nowe ciuszki, zamówiłam z https://repinpeace.com legginsy bezszwowe, świetnej jakości są, nic nie prześwituje.
jila

Re: Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Post autor: jila »

Nie przepadam za jakimiś sportami wyczynowymi czy bardzo ryzykownymi. Zdecydowanie wolę postawić na spokojniejszą rozrywkę. Na co dzień dużo chodzę - zwłaszcza po lesie, bo mieszkam bardzo blisko, a po pracy taki spacer na dziesięć tysięcy kroków jest bardzo odprężający. Dwa razy w tygodniu chodzę na pływalnie, bo mam pracę siedzącą i gdyby nie basen, mój kręgosłup mógłby zacząć szwankować. Raz w tygodniu urządzam sobie bieg po lesie, ale na spokojnie, naprzemiennie z szybkim chodem. Taki bieg trwa do dwóch godzin. Moją ulubioną aktywnością fizyczną jest jednak ogród. Ten, kto ma swój kawałek ziemi do uprawy, doskonale zdaje sobie sprawę, co to oznacza. Praca w ogrodzie jest bardzo wyczerpująca. Wymaga sporo zaangażowania, konsekwencji i odporności. Mimo że uprawiam ogród od wielu lat, to nadal zdarza mi się mieć zakwasy po dniu spędzonym na pielęgnacji i uprawie warzyw. Raz trzeba się schylić, raz coś ciężkiego podnieść, raz coś innego wpadnie do zrobienia. Wiem, to wydaje się mało "sportowe" zajęcie, ale zapewniam, że daje w kość bardziej, niż siłownia.

Jednak największym wyzwaniem w sporcie jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, dlatego czasem zdarza mi się rezygnować np. z basenu. Wiem, że jest mnóstwo gadżetów higienicznych dla kobiet (np. takie jak tutaj https://blogowourodowo.pl/cialo/kubecze ... /huze_duuq , jednak czasem problemem jest ogólne samopoczucie i podejście. Nieważne, mój ulubiony sport to wielowysiłkowa uprawa ogrodu - polecam Wam spróbować. Satysfakcja gwarantowana :D
marrly

Re: Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Post autor: marrly »

A jakieś sporty walki kiedyś trenowaliście? :) Na pewno ciekawą opcją jest judo tylko trzeba kupić sobie takie pasy judo https://judomarket.pl/pl/17-pasy-judo i dostosować odpowiedni kolor do poziomu
Marianna

Re: Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Post autor: Marianna »

Dbanie o aktywność fizyczną jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Trudno nie zgodzić się z jednym, rozwój technologiczny dał nam wiele nowych możliwości, a przy okazji wiele problemów. Jednym z podstawowych jest zbyt długie przesiadywanie przed ekranem komputera czy telewizora. Dla niektórych jest to jedyny sposób na spędzanie wolnego czasu jednak trzeba zastanowić się nad tym jakie mogą być tego konsekwencje. Nie ma sensu szukać wymówek i bronić się przed uprawianiem sportu. Zawsze przecież możemy mieć lekkie stłuczenia czy bóle mięśni po wysiłku. Dlatego warto mieć w swojej domowej apteczce takie produkty jak maść arnikowa - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... ne/arnigel Wystarczy poczytać o właściwościach wykorzystanej do produkcji rośliny by bardzo szybko przekonać się do skorzystania.
miztrer3

Re: Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Post autor: miztrer3 »

Ja kocham grać w bilard oraz futbol amerykański
-------------------------------------------------------------------------------------------
kasa fiskalna online
michal2468

Re: Jaki rodzaj sportu preferujecie?

Post autor: michal2468 »

Pogoda się zrobiła piękna to ja teraz preferuje ćwiczenia na świeżym powietrzu. Mam w pobliżu mieszkania siłownię zewnętrza i teraz to jest to miejsce gdzie ćwiczę. Sprzęt od https://www.fitpark.pl jest dobrej ajkości jest go naprawdę sporo jak na taką niewielką zewnętrzną siłownię że jest super i polecam takie aktywności wszystkim.
ODPOWIEDZ