rejestracja samochodu z zagranicy

Gdzie naprawić samochód? Gdzie najtaniej kupić części do roweru lub motocyklu? Jakiego mechanika wybrać? Zajrzyj tu po porady motoryzacyjne.
Awatar użytkownika
Rosłan1982
Posty: 0
Rejestracja: 20 lip 2022, 9:57

rejestracja samochodu z zagranicy

Post autor: Rosłan1982 »

Chcielibyście opowiedzieć mi o tym jak mniej więcej wygląda rejestracja samochodu z zagranicy w Warszawie? Podejrzewam, że nie obejdzie się bez przetłumaczenia dokumentów i tak dalej, prawda? Czy ten proces zajmuje dużo czasu i czy jest drogi? Będę to robić pierwszy raz, więc zdecydowanie przydadzą mi się rady bardziej doświadczonych, mogę na was liczyć? ;)
Awatar użytkownika
Darwit1969
Posty: 0
Rejestracja: 28 kwie 2022, 19:09

Re: rejestracja samochodu z zagranicy

Post autor: Darwit1969 »

Przede wszystkim potrzebny Ci dobry tłumacz przysięgły Warszawa, nie wiem jaki konkretnie język Cię interesuje, ale Pani Danuta Olszewska zajmuje się angielskim i rosyjskim i to właśnie ją mogę z całego serca polecić, bo mi wielokrotnie pomogła. Tyle tak naprawdę mogę doradzić. Sam nie rejestrowałem auta z zagranicy, ale wiem, że tłumacz jest potrzebny
jplam

Re: rejestracja samochodu z zagranicy

Post autor: jplam »

zawsze mi się wydawało to jakieś problematyczne i nikt nie chciał mi wyjaśnić co i jak po kolei robić i jakie konkretnie dokumenty muszę mieć żeby takie auto zarejestrować

mąka z kasztanów jadalnych przepisy
klaudia.

Re: rejestracja samochodu z zagranicy

Post autor: klaudia. »

Szczerze mówiąc też się na tym nie znam ale ja rozważam teraz raczej wynajem samochodu niż jego zakup na własność. Pytałam już nawet znajomych o jakąś dobrą wypożyczalnię z polecenia i praktycznie wszyscy mi tą wskazali https://www.instagram.com/comfortcar.pl jako najlepszą
ODPOWIEDZ