dobre świece do auta

Gdzie naprawić samochód? Gdzie najtaniej kupić części do roweru lub motocyklu? Jakiego mechanika wybrać? Zajrzyj tu po porady motoryzacyjne.
Awatar użytkownika
Milan98
Posty: 0
Rejestracja: 11 lis 2022, 7:32

dobre świece do auta

Post autor: Milan98 »

Czym waszym zdaniem powinna się charakteryzować dobra świeca samochodowa? Pytam, bo i tak wkrótce planuję zamówić nowe świece i tym razem chciałbym to zrobić przez internet. Mam na oku kilka sklepów z polecanymi ofertami. Muszę tylko wiedzieć, na co powinienem zwracać uwagę, żeby dobrze wybrać. Może chcecie mi nieco doradzić? Na pewno jakoś się odwdzięczę ;)

kartuzy dom do góry nogami
Dawid88

Re: dobre świece do auta

Post autor: Dawid88 »

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na jakość wykonania, żeby nie wybierać chińczyków niskiej jakości. Poza tym kompatybilność, świece muszą pasować do Twojej maszyny, można to sprawdzić np. w serwisie. Dobrze też zwrócić uwagę na redukcję zakłóceń elektromagnetycznych i skuteczność iskrzenia. Mam nadzieję, że pomogłem.
aldona

Re: dobre świece do auta

Post autor: aldona »

nie kupowałam świec, jak coś takiego trzeba wymienić to mówj mechanik o to dba ale jeśli wiecie jakie są dobre to podpowiedzcie, zapytam o nie fachowca
lotonka

Re: dobre świece do auta

Post autor: lotonka »

Może zamiast inwestować we własnym samochodów lepiej go wynajmować? Wtedy nie martwisz się naprawami, ubezpieczeniem itp. Tylko lejesz paliwo i jeździsz. Czytałam na tej stronie https://karta.visitbydgoszcz.pl/n-partn ... ?id=604229 o zniżce 10% na wynajem aut dla mieszkańców z Kartą Bydgoską, myślę że warto z tego skorzystać :)
ODPOWIEDZ