Potrzebny prawnik

Sprawdź darmowe porady prawne i finansowe. Najlepsi prawnicy, kancelarie i notariusze w Twojej okolicy. Polecamy najtańsze kredyty i ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
Walery
Posty: 0
Rejestracja: 23 lis 2021, 2:07

Potrzebny prawnik

Post autor: Walery »

Korzystaliście może kiedyś z usług adwokata Łódź? Ciekawi mnie ten temat, bo prawdopodobnie sam będę musiał się z kimś takim skontaktować. Dajcie znać, czego mogę się spodziewać i jak w ogóle przygotować się do spotkania.
polaa

Re: Potrzebny prawnik

Post autor: polaa »

A czy słyszeliście o kancelarii Plewińscy https://plewinscy.pl/prawo-nieruchomosci ? Oni mają ogromne doświadczenie, wiedzę i przede wszystkim to co trzeba zaznaczyć, że są bardzo skuteczni. U nich możecie liczyć na pełne wsparcie i zaangażowanie. Także warto do nich się zgłosić.
karla

Re: Potrzebny prawnik

Post autor: karla »

Do wyboru prawnika należy podejść bardzo rozsądnie! Ja niestety nikogo konkretnego wam nie mogę polecić, ale z tego co mi wiadomo to Mateusz Mickiewicz ma bardzo wątpliwe opinie. Jest z Warszawy, także uważajcie abyście przypadkiem go nie wybrali.
Dośka

Re: Potrzebny prawnik

Post autor: Dośka »

Obowiązek płacenia alimentów na rodziców może być zwolniony w przypadku, gdy rodzic w przeszłości rażąco zaniedbywał swoje obowiązki rodzicielskie. Ustawa przewiduje możliwość unieważnienia tego zobowiązania w określonych sytuacjach. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w artykule dostępnym tutaj https://dziendobrypomorze.pl/pl/651_art ... dzica.html które mogą być kluczowe dla rozważań prawnych.
ODPOWIEDZ