Usługi ślubne i weselne

Chcesz się dowiedzieć, z usług jakiej firmy warto skorzystać? Może planujesz podzielić się informacjami na temat jakiegoś przedsiębiorstwa? Zrób to tutaj.
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 0
Rejestracja: 06 cze 2022, 1:01

Usługi ślubne i weselne

Post autor: Gracja »

Wymarzyliśmy sobie ślub w plenerze i wiadomo, że tutaj potrzeba nieco więcej organizacji, dlatego planujemy zacząć przygotowania już teraz, prawie dwa lata przed planowaną uroczystością. Może jesteście w stanie polecić jakichś usługodawców ślubnych i weselnych z okolic Łodzi? Wiem, że na pewno jeśli chodzi o atrakcje dla gości, to warto zdecydować się na fotobudka Łódź.
cichaa

Re: Usługi ślubne i weselne

Post autor: cichaa »

A czy ktoś z was już kupował kreację ślubną na stronie https://suknieboho.pl ? Tak pytam, ponieważ zainteresowała mnie ich oferta i chcę się upewnić co do jakości ich usług. Co możecie napisać mi o ich sukniach itd. Czy ktoś z was może kupował u nich suknię dla siebie?
magnoliaa

Re: Usługi ślubne i weselne

Post autor: magnoliaa »

To ja zastanawiam się cały czas nad lokalizacją - jaką wybrać na mój ślub.... Może warto byłoby postawić na ślub w zakopanem? Nie wiem, ale od zawsze mnie takie w góralskim stylu wesela interesowały. Można byłoby to jakoś zorganizować. Może macie jakieś propozycje sali?
ODPOWIEDZ