Energia i magia natury

Chcesz się dowiedzieć, z usług jakiej firmy warto skorzystać? Może planujesz podzielić się informacjami na temat jakiegoś przedsiębiorstwa? Zrób to tutaj.
toxatyt

Energia i magia natury

Post autor: toxatyt »

Witam wszystkich, bardzo kocham biżuterię i zastanawiam się, czy biżuteria niesie energię dla naszego organizmu, jeśli tak, opowiedz nam o swojej biżuterii, która dodaje Ci energii
katana29

Re: Energia i magia natury

Post autor: katana29 »

Witam, biżuterię zawsze wybieram zgodnie ze swoimi przemyśleniami i mój wybór padł na Minimalistyczna biżuteria handmade ręcznie, gdzie biżuteria wykonana jest z kryształów. Dodatkowo kryształy niosą ze sobą energię i magię natury. Można je stosować do medytacji, praktyk uzdrawiania i rozwoju duchowego. W przeciwieństwie do diamentów, które często kojarzą się z bogactwem materialnym, kryształy pomagają człowiekowi odnaleźć wewnętrzną harmonię i równowagę.
zazajoj

Re: Energia i magia natury

Post autor: zazajoj »

Z naukowego punktu widzenia wpływ kryształów na nasz organizm nie ma jeszcze jasnych podstaw naukowych. Jednak wiele osób zgłasza pozytywne zmiany w swoim samopoczuciu i stanie emocjonalnym po kontakcie z kryształami. Może to wynikać z wpływu psychologicznego i wiary w moc uzdrawiania i wsparcia, jakie się z nimi wiążą.
ODPOWIEDZ