własny lokal gastronomiczny

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Tamara-84
Posty: 0
Rejestracja: 17 paź 2022, 4:31

własny lokal gastronomiczny

Post autor: Tamara-84 »

Hej kochani. Już od jakiegoś czasu przeglądam sobie lokale gastronomiczne na sprzedaż Wrocław i analizuję wszystkie za i przeciw. Chciałabym bardzo otworzyć własną restaurację, ale pytanie brzmi - czy jest teraz na to odpowiedni czas? Mam oszczędności, ale czy uda mi się znaleźć klientów? Jak sądzicie? Jeśli macie jakieś rady, to chętnie je poznam :)
dajmond

Re: własny lokal gastronomiczny

Post autor: dajmond »

najpierw trzeba stworzyc biznes plan i sprawdzic czy lokal w takiej lokalizacji przy takich czy innych kosztach ma prawo bytu. Dokladnie posprawdzaj i jesli faktycznie czujesz ze to dobry kierunek to czemu nie
pinata

Re: własny lokal gastronomiczny

Post autor: pinata »

Na pewno przyda sie w samochodzie zabudowa chłodnia ktora zagwarantuje odpowiednie temperatury produktom :) to lepsza opcja niz wynajmowanie samochodu czy korzystanie z transportu platnego, bo jednak przy gastro biznesie regularnie beda nam potrzebne dostawy
aliss

Re: własny lokal gastronomiczny

Post autor: aliss »

Dla mnie to świetny biznes i warto się na niego zdecydować. Jak chodzi o mnie, to też będę prowadzić mini gastronomię i w sumie zastanawia się co z wyposażeniem - czy tutaj https://www.gastromania.cz/barove-odmerky.html warto byłoby dokonać zakupu? Co wy na to?
ODPOWIEDZ