System zarządzania inteligentny budynek

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Ludowit-86
Posty: 0
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:33

System zarządzania inteligentny budynek

Post autor: Ludowit-86 »

Firma, którą przejąłem przechodzi prawdziwą transformacje. Do tej pory była typową firmą starego typu, a aktualnie planuje zmienić ją na firmę zdalną, nad którą będę miał pełną kontrolę oraz monitoring zainstalowanych urządzeń oraz wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania. Praca na tym systemie może odbywać się sposób praktycznie automatyczny. Sprawdziłem wiele firm, które oferują takie rozwiązania, ale oferta firmy Meco jest na prawdę intrygująca. Czy macie z tą firmą jakieś swoje doświadczenia?

kolor mebli olcha
Awatar użytkownika
Benigna_82
Posty: 0
Rejestracja: 26 maja 2021, 4:15

Re: System zarządzania inteligentny budynek

Post autor: Benigna_82 »

Korzystałam z jej usług i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, to na prawdę firma godna uwagi. Jak dla mnie 5/5.
Raptus

Re: System zarządzania inteligentny budynek

Post autor: Raptus »

Wybierając rejestrator IP, warto zwrócić uwagę na kompatybilność z kamerami IP różnych producentów. Sklep https://infomech.pl/sklep/838-rejestratory-ip oferuje urządzenia, które współpracują z szeroką gamą kamer, co jest istotne przy rozbudowie istniejącego systemu monitoringu. Ponadto, wiele modeli posiada dodatkowe funkcje, takie jak analiza obrazu czy detekcja ruchu.
zuzula12

Re: System zarządzania inteligentny budynek

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chcecie zainwestować w monitoring w domu to polecam poznać oferty od firmy https://ivel.pl/k150,systemy-alarmowe-n ... stemu.html to szeroka oferta na sprzęt i akcesoria monitoringu i systemówbezpieczeństwa. Sprawdźcie na stronę na całą ofertę. Jest atrakcyjna i bardzo szeroka,
ODPOWIEDZ