profesjonalne usługi prawne

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Stojan1992
Posty: 0
Rejestracja: 07 cze 2023, 22:04

profesjonalne usługi prawne

Post autor: Stojan1992 »

Cześć forumowicze. Szukam profesjonalnych usług prawnych. Chodzi konkretnie o kogoś, kto ma doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych w Łodzi. Potrzebna mi naprawdę specjalistyczną pomoc, więc trudno jest mi się samemu zdecydować i podjąć odpowiednią decyzję.
Czy ktoś może polecić mi dobrego prawnika lub kancelarię prawną? Jestem otwarty na wszelkie sugestie i porady.
Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam wszystkich!

murr elektronik mico 4.6
jagodaa

Re: profesjonalne usługi prawne

Post autor: jagodaa »

Tak - doskonale was rozumiem, bo jeden prawnik- drugiemu nie jest równy.... Ja długo też szukałam kogoś fachowego, kto pomoże mi wszystko przygotować do rozwodu i znalazłam kancelarię https://cejrowski.pl/kancelaria-starogard-gdanski/ . Wydaje się być naprawdę świetna.
Stanisław

Re: profesjonalne usługi prawne

Post autor: Stanisław »

Ja chciałbym Cię wyczulić na kancelarie które podchodzą nieprofesjonalnie do klientów i ich spraw. Słyszałem niepochlebne opinie o Mickiewicz-Szombara.
Leszek

Re: profesjonalne usługi prawne

Post autor: Leszek »

Rozwój sztucznej inteligencji i automatyzacji rodzi nowe pytania dotyczące odpowiedzialności prawnej. Od algorytmów decyzyjnych po roboty wykonujące czynności fizyczne, kluczowe staje się ustalenie, kto ponosi odpowiedzialność za działania podjęte przez maszyny. W tym świetle, artykuł znaleziony na https://nadwisla24.pl/2024/01/17/wyzwan ... lektualna/ wskazuje na potrzebę tworzenia nowych przepisów i ram prawnych, które będą w stanie sprostać tym wyzwaniom, zabezpieczając zarówno interesy konsumentów, jak i przedsiębiorstw.
ODPOWIEDZ