produkty ekologiczne?

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
leonarda99
Posty: 0
Rejestracja: 12 lis 2021, 7:52

produkty ekologiczne?

Post autor: leonarda99 »

Kupujecie jakieś eko produkty? Teraz w sklepach jest tego cała masa i zauwazyłam, że sporo osób zmienia swoje przyzwyczajenia, żeby chociaż trochę odciążyć to nasze środowisko. Ja też zaczęłam wprowadzać lepsze rozwiązania u siebie w domu, na przykład kupuję ekologiczne środki czystości czy od czasu do czasu żywność, a wy? Jakie macie podejście do tego?
Ernest921

Re: produkty ekologiczne?

Post autor: Ernest921 »

Znajomy ma pompę ciepła i bardzo docenia to rozwiązanie. Latem można bez problemu korzystać z niej, jak z klimatyzacji, a zimą do ogrzania domu, a także wody. Kluczowe jest jednak to, aby dobrać odpowiednie pompy ciepła w Wadowicach, bo to moja okolica. Poleca się wybierać pompy ciepła Wadowice w ofercie firmy Walusiak, ponieważ otrzymuje się tam duże wsparcie techniczne oraz pomoc w dobrze. Poza tym pompy ciepła https://walusiakroczyny.pl/pompy-ciepla/ Wadowice to energooszczędne urządzenie.

cossack g-classic
saxo89

Re: produkty ekologiczne?

Post autor: saxo89 »

To ja tutaj wyróżniłabym w tym kierunku firmę Pro-sun, która oferuje bardzo dobre rozwiązania. U nich możliwe jest projektowanie instalacji fotowoltaicznych i wszelkie inne podobne działania. Jak chodzi o mnie też planuję skorzystać z ich usług, ponieważ chcę teraz na moim gospodarstwie założyć fotowoltaikę.
ODPOWIEDZ