Kredyt na ubezpieczenie?

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Rajmunda_91
Posty: 0
Rejestracja: 17 lut 2022, 5:46

Kredyt na ubezpieczenie?

Post autor: Rajmunda_91 »

Cześć! Czy myślicie, że jest sens brać kredyt na ubezpieczenie? Moim zdaniem to jest bardzo fajne rozwiązanie szczególnie dla tych którzy chcieliby wykupić jakąś polisę ubezpieczeniową, ale nie mogą sobie pozwolić, żeby zapłacić od razu całą kwotę. Ktoś z was już korzystał? Oczywiście też możecie podzielić się opiniami bo czym ich więcej tym lepiej :)
kita

Re: Kredyt na ubezpieczenie?

Post autor: kita »

Jeżeli o mnie chodzi, to zachęcam was do tego, aby zajrzeć na stronę https://www.bialystokonline.pl/jakie-ws ... 0,4,1.html i dowiedzieć się, jakie wskaźniki referencyjne są obecnie proferowane na rynku międzynarodowym.

mpzp skawina
elzunia54

Re: Kredyt na ubezpieczenie?

Post autor: elzunia54 »

Czy zawodowo zajmujesz się sprawami ubezpieczeniowymi? Obecnie sporo osób poszukuje pracy w tym zawodzie i jednocześnie się do tego przygotowuje. Warto poszukać odpowiedniej firmy, aby później aplikować na takie stanowisko. Zwróć uwagę na ofertę https://dfs24.pl/..
Adaa

Re: Kredyt na ubezpieczenie?

Post autor: Adaa »

Decyzja o braniu kredytu na ubezpieczenie zależy od indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej. Warto dokładnie przeanalizować ofertę oraz skonsultować się z doradcą finansowym, aby upewnić się, czy to odpowiednie rozwiązanie dla danego przypadku.
Roky86

Re: Kredyt na ubezpieczenie?

Post autor: Roky86 »

Czasami faktycznie jest to wydatek, który przerasta nasze możliwości. Właśnie dlatego podsyłam namiary na stronę: https://taniopozyczam.pl/pozyczka-na-swiadczenia . Tutaj praktycznie każdy ma szansę na korzystną pożyczkę, a do tego ze strony można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o pożyczkach. Polecam
puter432

Re: Kredyt na ubezpieczenie?

Post autor: puter432 »

Nie słyszałam o tym, aby ktoś brał kredyt na ubezpieczenie. Szczególnie, że duża część ubezpieczeń nie ma aż takich wysokich stawek. No i przede wszystkim weźcie pod uwagę, że wielu ubezpieczycieli oferuję spłatę w ratach. Takich informacji trzeba już szukać bezpośrednio w firmach ubezpieczeniowych. Myślę, że pomoże Ci np. firma https://tueuropa.pl/ .
ODPOWIEDZ