Foteliki dla dzieci do samochodu

Wszystko dla dziecka i rodzica – polecamy wózki dla dzieci, meble do pokoju dziecięcego, lekarzy pediatrów w okolicy, akcesoria dla niemowląt i nie tylko.
Awatar użytkownika
Wiktoria-93
Posty: 0
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:26

Foteliki dla dzieci do samochodu

Post autor: Wiktoria-93 »

Hej forumowicze :)
Czy wy też mieliście problem z kupieniem dobrego wózka do samochodu dla waszego dziecka? Dla mnie to wręcz misja, bo fotelik musi być wygodny i oczywiście bezpieczny. Zainteresował mnie między innymi fotelik samochodowy Cybex Z-Fix. Ogólnie sporo pozytywnych opinii słyszałam właśnie o marce Cybex. Chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami z tą marką?
liko

Re: Foteliki dla dzieci do samochodu

Post autor: liko »

a znacie Smart kid belt? to nie tylko bezpieczne rozwiązanie, ale także bardzo praktyczne. Nie muszę już się martwić o to, czy fotelik samochodowy zmieści się w moim aucie, ponieważ ten pas jest kompaktowy i łatwy do przechowywania
mama33

Re: Foteliki dla dzieci do samochodu

Post autor: mama33 »

A ja zwróciłam uwagę na MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... lackMax.03 - bo jak chodzi o foteliki, to naprawdę te prezentują się naprawdę świetnie. Zapewniają doskonale podparcie dla ciała, ochronę przed skrzywieniem. Wszystko ogólnie widać, że starannie jest wykonane. Dlatego planuję właśnie ten model kupić.
ODPOWIEDZ