Brzuch po ciąży

Wszystko dla dziecka i rodzica – polecamy wózki dla dzieci, meble do pokoju dziecięcego, lekarzy pediatrów w okolicy, akcesoria dla niemowląt i nie tylko.
Awatar użytkownika
Filipina1993
Posty: 0
Rejestracja: 23 sie 2021, 1:48

Brzuch po ciąży

Post autor: Filipina1993 »

Kobietki, w jaki sposób poradziłyście sobie z powrotem do formy sprzed ciąży? Niestety u nas w rodzinie genetycznie chyba jesteśmy obciążone tym, że po ciążach zostaje nam obwisły brzuch. Zamówiłam sobie już pas poporodowy i myślę, że faktycznie jest to ważna sprawa, ale obawiam się, że może być to jednak za mało. Co jeszcze warto zrobić żeby poprawić sylwetkę?
Agatha

Re: Brzuch po ciąży

Post autor: Agatha »

Ośrodek medyczny wspomaganego rozrodu oferuje parom borykającym się z problemem niepłodności zaawansowane metody leczenia, w tym kriotransfer, który stanowi ważny element procedury in vitro. Kriotransfer polega na zamrożeniu i przechowywaniu embrionów, co daje możliwość ich użycia w późniejszym czasie, zwiększając szanse na sukces. Szczegółowe informacje o tym procesie, jego zaletach i możliwościach, można znaleźć na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... otransfer/ i jest to rozwiązanie jest często wybierane przez pary, które pragną zwiększyć efektywność leczenia niepłodności.
ODPOWIEDZ