zielone rozwiązania

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Nadia1981
Posty: 0
Rejestracja: 28 lut 2023, 15:50

zielone rozwiązania

Post autor: Nadia1981 »

Czy możecie pochwalić się jakie zielone rozwiązania do domu wybraliście? Możecie coś o nich opowiedzieć? Co Wam się naprawdę dobrze sprawdziła, a co raczej byście odradzali ludziom? Możecie powiedzieć, czy warto zainwestować w panele fotowoltaiczne w naszym klimacie? Czy to się jednak nie sprawdza z naszą pogodą? Doradzicie mi coś? Bardzo Wam dziękuję,
Sławomir

Re: zielone rozwiązania

Post autor: Sławomir »

Z jakich ekologicznych rozwiązań korzystacie i dlaczego? Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane klimatem oraz zmianami, które w nim zachodzą, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę - https://edukacjaklimatyczna.com/zmiany- ... -i-skutki/ .
Andrzej

Re: zielone rozwiązania

Post autor: Andrzej »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Fotonlab, która specjalizuje się we wszystkich pracach związanych z odnawialnymi zrodłami energii - fotowoltaika . Czy ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
Hellor456

Re: zielone rozwiązania

Post autor: Hellor456 »

Bardzo dużo mówi się o zielonej energii, która niewątpliwie jest bardzo ważna i wpływa na naszą przyszłość oraz środowisko. Powinniście zwrócić uwagę na taką propozycję, jak firma https://electrum.pl/ . Oni kompleksowo zajmują się różnego rodzaju technologiami, które przyczyniają się do tworzenia zielonej energii.
ODPOWIEDZ