umywalka łazienkowa

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Strzeżymir
Posty: 0
Rejestracja: 17 cze 2023, 13:49

umywalka łazienkowa

Post autor: Strzeżymir »

Witam serdecznie. Nad remontem łazienki zastanawiam się już od jakiegoś czasu, ale wiem, że to zakup wyposażenia sprawi mi największy kłopot, szczególnie jeśli chodzi o umywalki łazienkowe.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z użytkowaniem umywalek z blatem? Jak się wam one sprawdzają?
Bardzo bym prosił o jakieś porady, bo ostateczny wybór wydaje się być trudnym zadaniem. ;)
Dziękuję za wszelkie porady i sugestie!
Wiktoria72

Re: umywalka łazienkowa

Post autor: Wiktoria72 »

Coraz popularniejszy staje się minimalizm w łazienkach - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/mi ... czy-wiecej . Minimalizm to styl, który kładzie nacisk na elegancję prostoty. Formy są surowe, ozdoby ograniczone, a wyposażenie charakteryzuje się czystą estetyką. W minimalistycznej łazience, skupiamy się na harmonii, spójności i wyższej jakości. Produkty wykonane z wytrzymałych materiałów zachowują swoją wartość i trwałość. Minimalizm to nie tylko wybór stylu, to filozofia życia, która kładzie nacisk na wartości i istotę.
ODPOWIEDZ