Mozaika dekoracyjna do salonu?

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Maja_78
Posty: 0
Rejestracja: 13 maja 2021, 4:31

Mozaika dekoracyjna do salonu?

Post autor: Maja_78 »

Przynam szczerze, że nie od dziś lubię niestandardowe rozwiązania, więc jak tylko usłyszałam od mojej projektatki mieszkania o mozaice dekoracyjnej w naszym nowym salonie to byłam totalnie zachwycona. Można z niej ułożyć na prawdę spektakularne wzory, które będą idealnie pasować do pozstałego wystroju pomieszenia. Marzy mi się ułożenie mozaiki w odcieniach szarości na wizerunek mojej ulubionej wokalistki. Pytanie, czy mi się to zbyt szybko nie znudzi?
Awatar użytkownika
Izabela_85
Posty: 0
Rejestracja: 22 paź 2021, 16:17

Re: Mozaika dekoracyjna do salonu?

Post autor: Izabela_85 »

Popieram w 100% takie rozwiązania - to przede wszystkim Twoje mieszkanie i to Ty masz się w nim czuć dobrze, więc jeżeli chciałabyś w ten sposób ozdobić swój slaon to jak dla mnie bomba! Wizerunek wokalistki może wyjść na prawdę genialnie, ale pamiętaj o dóch rzeczach: 1. stonowana kolorystyka - zbyt duża ilość kolorów może męczyć oczy i szybko zniechęcić 2. materiały tylko dobrej jakości - ja polecam z całego serca sklep internetowy cerdesign.pl
ODPOWIEDZ