Kupno czy budowa

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Rajmunda_74
Posty: 0
Rejestracja: 09 lut 2022, 0:16

Kupno czy budowa

Post autor: Rajmunda_74 »

Mam do Was takie pytanie. Co zrobilibyście w sytuacji, kiedy planowalibyście przeprowadzkę od lat i w grę wchodziłaby budowa domu. Ale od jakiegoś czasu zastanawiamy się, czy może lepiej zdecydować się na kupno gotowego domu, może od dewelopera, ale też możliwe, że z rynku wtórnego. Sporo pięknych domów na sprzedaż ma teraz biuro nieruchomości Do-Expert, dlatego temat wrócił i zastanawiamy się :)

tłumaczenie cv na niemiecki online
myszkaa

Re: Kupno czy budowa

Post autor: myszkaa »

Według mnie budowa, jest dużo lepszą opcją, ponieważ wtedy decydujecie od początku do końca - co, jak chcecie mieć wykonane. Oczywiście z całą pewnością od razu warto też sprawdzić sobie , który inspektor nadzoru szczecin jak działa i do niego się zgłosić, aby wszystko dopilnował.
erno

Re: Kupno czy budowa

Post autor: erno »

Usług rzeczoznawcy budowlanego można potrzebować w różnych sytuacjach. Najczęściej korzysta się z nich przed kupnem mieszkania lub domu. Sama zdecydowalam się też na opinie techniczne rzeczoznawcy budowlanego i uważam, ze była to świetna decyzja
sebo

Re: Kupno czy budowa

Post autor: sebo »

Ja rozglądam się właśnie za styropianem pod elewację. Zainteresowała mnie oferta https://styro24.pl/styropian-elewacyjny-c-1/ ze względu na bardzo atrakcyjne ceny. Czy ktoś z was, miał okazję korzystać już z oferty tej hurtowni?
Cinek

Re: Kupno czy budowa

Post autor: Cinek »

Kiedy nadchodzi czas na remonty czy prace w ogrodzie, dobrze jest mieć pod ręką niezbędny sprzęt. W https://www.drial.pl/wypozyczalnia-sprz ... -brodnica/ można znaleźć szeroką ofertę wypożyczalni sprzętu budowlanego. Zastanawiam się, czy ceny są konkurencyjne i jak wygląda kwestia dostępności sprzętu w sezonie.
ODPOWIEDZ