klimatyzator i ogrzewanie w jednym

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Dionizy1997
Posty: 0
Rejestracja: 02 cze 2022, 19:50

klimatyzator i ogrzewanie w jednym

Post autor: Dionizy1997 »

Zdecydowalibyście się na klimatyzator i ogrzewanie w jednym? Ja biorą tą opcję pod uwagę ze względu na koszty, które wydają się znacznie mniejsze. Zresztą z tego co widzę, to sporo osób wybiera ogrzewanie nadmuchowe ostatnimi czasy, więc tym bardziej mnie to przekonuje. Mimo chciałbym spojrzeć na to ze wszystkich stron. Macie coś do dodania od siebie? ;)
gabriel3

Re: klimatyzator i ogrzewanie w jednym

Post autor: gabriel3 »

A co sądzicie o takich kotłach do ogrzewania https://piecbud.net.pl/ ? Osobiście taki mam w domu, jest 5 klasy, wszystko świetnie działa, praktycznie bezobsługowy
Gustlik

Re: klimatyzator i ogrzewanie w jednym

Post autor: Gustlik »

Ważnym aspektem jest również zrozumienie, że różne typy pomp ciepła mają różne źródła ciepła. Na przykład, pompy ciepła gruntowe wykorzystują ciepło z ziemi, a pompy powietrzne – z powietrza. Decydując, jaki typ pompy będzie najlepszy, warto skonsultować się ze specjalistami, a pomocne informacje można znaleźć na https://faktypilskie.pl/pl/12_biznes/25 ... dynku.html i jak masz chwilkę to przeczytaj ten artykuł.
salamandiks4

Re: klimatyzator i ogrzewanie w jednym

Post autor: salamandiks4 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić ofertę producenta pelletu drzewnego, pelletu ze słomy oraz tarcicy sosnowej, którą znajdziecie na stronie - https://biomasapartner.pl/ . Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
ODPOWIEDZ