jaka osłona na płot?

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Ewa-69
Posty: 0
Rejestracja: 30 gru 2022, 18:59

jaka osłona na płot?

Post autor: Ewa-69 »

Hej kochani! Czy montowaliście u siebie jakieś osłony na płot, czy na posesji macie jedynie tradycyjną siatkę lub tego typu ogrodzenie? Ja przyznam szczerze, że zależałoby mi na jakiegoś typu osłonie i słyszałam, że taśmy ogrodzeniowe całkiem fajnie się sprawdzają. Może wy chcielibyście podzielić się opiniami na ich temat? Tak, żebym była przekonana, dzięki!
toidr981

Re: jaka osłona na płot?

Post autor: toidr981 »

Ja na płot polecam posadzić rośliny, które będą się po nim ładnie pięły i zasłonią nam całą okolicę. Ze swojej strony mogę polecić groszki pachnące, które kwitną naprawdę obficie. Mają one jednak jedną wadę, że są jednoroczne i trzeba je wysiać w przyszły roku ponownie. Z wieloletnich roślin mogę polecić powojnik. który ładnie się wspina po wszystkich podporach oraz długo kwitnie aż do pierwszych przymrozków. Więcej przykładów roślin do ogrodu można znaleźć na stronie https://ogrody-marzen.pl Oczywiście na rynku również widziałem sporo ładnych osłon na płot, aż trudno się zdecydować.
Patronka

Re: jaka osłona na płot?

Post autor: Patronka »

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy, która dostarczy Ci wysokiej jakości ogrodzenia, warto zwrócić uwagę na Polbram. Ich bogata oferta obejmuje różnorodne style i wzory ogrodzeń, które będą zarówno praktyczne, jak i pięknie prezentować się na Twojej posesji.
masia

Re: jaka osłona na płot?

Post autor: masia »

Moim zdaniem przy przesadzaniu roślin można zadbać o jakieś fajne dekoracje do ogrodu dzięki temu można naprawdę piękny klimat na ogrodzie stworzyć i poczuć się tam jeszcze przyjemniej! :)
ODPOWIEDZ