Fotelik samochodowy

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
betina_64
Posty: 0
Rejestracja: 01 cze 2022, 12:20

Fotelik samochodowy

Post autor: betina_64 »

Cześć wszystkim! Poszukiwany jest fotelik samochodowy dla córeczki. Mała przyjdzie na świat planowo przed samymi świętami, więc będzie dla nas największym, wymarzonym prezentem od Mikołaja :) No ale ja nie po to tutaj przychodzę. kompletuję już wyprawkę i może podrzucicie mi kilka pomysłów. Zastanawiam się czy dla takiego maluszka dobrą opcją będzie fotelik obrotowy?
cichaa

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: cichaa »

Na mnie osobiście zrobił ogromne wrażenie model Pixel PRO: https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... BeigePro02 , ponieważ ma lekką konstrukcję, spełnia no najnowsze normy bezpieczeństwa i też zapewnia odpowiednią podporę dla kręgosłupa dziecka. Nie widzę żadnych tutaj wad.
vivat

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: vivat »

Cieszę się, że istnieje taka alternatywa jak smart kid belt. Dzięki niemu podróżowanie z moim dzieckiem stało się dużo łatwiejsze. Możemy teraz spokojnie podróżować bez konieczności zabierania ze sobą ciężkiego fotelika samochodowego
ODPOWIEDZ