Brama automatyczna

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Bianka

Brama automatyczna

Post autor: Bianka »

Możecie mi powiedzieć, jaki jest koszt montażu siłowników do bramy automatycznej? Zastanawiamy się z mężem, czy możemy sobie na takie rozwiązanie jak "automatyczna brama" pozwolić już na etapie robienia ogrodzenia, czy z tą automatyzacją lepiej poczekać? wiem, że bardzo dobre opinie ma firma Beninca https://beninca.pl i własnie na ich produkty chcielibyśmy postawić.
Cecylia259

Re: Brama automatyczna

Post autor: Cecylia259 »

Wybór tak naprawdę należy do ciebie. Mi akurat siatka się nie podoba i nie zdecydowałabym się, ale oczywiście to kwestia indywidualnego gustu i nim się sugeruj. Ja prędzej postawiłabym na piękne ogrodzenia gabionowe Opole https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/opole/ od firmy WADO, która działa w branży od ok. 20 lat. Z tego co wiem to w ofercie nie tylko dostępne są ogrodzenia gabionowe Opole , ale także ogrodzenia gabionowe Rybnik https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/rybnik/ zatem osoby z dalszych rejonów również mogą skorzystać z oferty.
ODPOWIEDZ