Bezpieczeństwo rodziny

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Nadzieja-90
Posty: 0
Rejestracja: 31 paź 2023, 20:39

Bezpieczeństwo rodziny

Post autor: Nadzieja-90 »

W jaki sposób tak na co dzień staracie się dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny? może macie jakieś sprawdzone "codzienne" metody, które się u Was sprawdzają? Wiadomo, podstawą jest ubezpieczenie i to mamy załatwione, ale też dodatkowe rzeczy, takie jak monitoring w domu, alarm czy dobrej jakości napędy do bram? Które będą bezpieczne z kilku względów. Dajcie znać.
elzunia54

Re: Bezpieczeństwo rodziny

Post autor: elzunia54 »

Dobrze, że w takim temacie pojawia się również temat ubezpieczeń. One również wpływają na bezpieczeństwo, przede wszystkim finansowe, jeśli coś się wydarzy. Mamy teraz sezon wyjazdów zimowych, dlatego na stronie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turys ... wboard.htm warto sprawdzić ubezpieczenie na narty i snowboard.
mari933

Re: Bezpieczeństwo rodziny

Post autor: mari933 »

Widzę, że pojawił się tutaj temat ubezpieczeń, dlatego myślę, że jak najbardziej jest to właściwe ubezpieczenie. Sprawdźcie między innymi ubezpieczenia dostępne tutaj https://www.ergohestia.pl/ubezpieczenie ... idualnego/ . Myślę, że coś odpowiedniego uda się tam znaleźć.
karola932

Re: Bezpieczeństwo rodziny

Post autor: karola932 »

Możecie też zadbać o ubezpieczenie majątkowe lub na życie. Coraz więcej osób wybiera takie ubezpieczenia, ponieważ dzięki temu można zapewnić najlepsze warunki swojej rodzinie, na wypadek różnych wydarzeń. Sprawdźcie stronę https://ubezpieczenia.walbrzych.pl/ . Tam możecie dobrać właściwe propozycje ubezpieczeń.
ODPOWIEDZ