Kursy, szkolenia

Lubisz majsterkować? Relaksuje Cię jazda rowerem, spacery z psem? Interesują Cię nowe technologie lub muzyka? Opowiedz o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
krzysztofa1988
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 17:27

Kursy, szkolenia

Post autor: krzysztofa1988 »

Czy zdarza się Wam w czasie wolnym korzystać z różnego rodzaju szkoleń, kursów? Czy stawiacie w tym czasie na totalną regenerację? Ja postanowiłam, że zacznę rozwijać się trochę w kierunku o jakim zawsze marzyłam, czyli makijażu, u mnie postawą jest Nauka makijażu liczę, że może uda mi się przebranżowić.

święta anna patronka
soniaa

Re: Kursy, szkolenia

Post autor: soniaa »

Nie wiem jakie wy macie podejście do tej sprawy, ale ja przykładowo lubię chodzić na szkolenia. Zawsze człowiek czegoś nowego się nauczy, dowie i ma nowe możliwości. Tutaj https://www.provoque.edu.pl/kursy/warsz ... cji-fryzur znalazłam przykładowo fajny kurs na stylizację fryzur, chcę na niego się wybrać.
Barak

Re: Kursy, szkolenia

Post autor: Barak »

Strategiczne myślenie to fundament zarządzania na wysokim poziomie, dlatego kursy w tej kategorii kładą nacisk na analizę danych, planowanie strategiczne i podejmowanie decyzji. Interesujące kursy w tej dziedzinie można znaleźć tutaj https://4grow.pl/ co pozwoli na rozwój niezbędnych umiejętności w tej dziedzinie.
pejaa

Re: Kursy, szkolenia

Post autor: pejaa »

Myślę, że szkolenia onboardingoweteż są całkiem przydatne w dzisiejszych czasach. Jakby ktoś z was chciał się dowiedzieć jak projektować i prowadzić procesy adaptacji pracowników w organizacjach, to warto postawić właśnie na nich.
fridaa

Re: Kursy, szkolenia

Post autor: fridaa »

A co dokładnie was interesuje??? Jakie szkolenie? Z jakiego zakresu??? Jak chodzi o szkolenia beauty - to tutaj https://akademiaurody.com.pl/oferta/masaze/ jestem przekonana, że coś dla siebie odpowiedniego znajdziecie. Czy to dotyczące makijaży, czy masaży, czy innych kwestii.
ODPOWIEDZ