Inwestowanie w kryptowaluty

Lubisz majsterkować? Relaksuje Cię jazda rowerem, spacery z psem? Interesują Cię nowe technologie lub muzyka? Opowiedz o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Ernest1981
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 1:05

Inwestowanie w kryptowaluty

Post autor: Ernest1981 »

Siemka, działacie może na giełdzie? Mnie przede wszystkim interesuje giełda kryptowalut, bo znajomi często chwalą się, że udaje im się zarobić jakieś fajne pieniądze. Martwi mnie tylko kwestia rozliczenia z obrotu kryptowalutami. Jakoś nigdy nie byłem orłem jeśli chodzi o podatki, więc może być ciężko :D Doradzicie coś? Może znacie jakieś sensowne rozwiązania?
Awatar użytkownika
Marceli-61
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 3:56

Re: Inwestowanie w kryptowaluty

Post autor: Marceli-61 »

Akurat o te rozliczenia niekoniecznie musisz się martwić, bo wystarczy poczytać na ten temat w internecie. Jest nawet aplikacja do rozliczania kryptowalut, która tym bardziej wszystko ułatwia. Wiadomo, ze nie każdy tak dobrze zna się na podatkach i na tym wszystkim. Nie ma w tym nic dziwnego. Wystarczy szukać rozwiązań, które w większości znajdują się w starym dobrym internecie ;))
lokosz

Re: Inwestowanie w kryptowaluty

Post autor: lokosz »

Zapisując się na kurs u Roberta Gawędy, nie miałem pojęcia o forexie. Teraz czuję się pewnie i gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Jego wykłady są zrozumiałe dla laików.
wodna12

Re: Inwestowanie w kryptowaluty

Post autor: wodna12 »

Ja się cały czas zastanawiam się, w co warto inwestować. Póki co interesują mnie bardziej bezpieczne sposoby inwestowania dlatego na razie zastanawiam się nad IKZE (Indywidualnym Kontem Zabezpieczenia Emerytalnego). Słyszałam, że jest to dobry wybór, w szczególności aby odłożyć pieniądze na emeryturę.
poli9303

Re: Inwestowanie w kryptowaluty

Post autor: poli9303 »

Jeśli chcesz inwestować na giełdzie, w kryptowaluty, czy jakie akcje, to uważam, że warto tutaj dobrać usługi brokera online, który posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Takim brokerem niewątpliwie jest https://www.tms.pl/ . Otrzymacie u nich wsparcie oraz potrzebną wiedzę merytoryczną, dzięki czemu rozpoczęcie inwestowania będzie łatwiejsze.
ODPOWIEDZ