Długo weekend w czerwcu

Lubisz majsterkować? Relaksuje Cię jazda rowerem, spacery z psem? Interesują Cię nowe technologie lub muzyka? Opowiedz o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Ryszard-88
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2022, 0:51

Długo weekend w czerwcu

Post autor: Ryszard-88 »

Wybieracie się może gdzieś na długo weekend w czerwcu? My trochę na ostatnią chwilę, ale zdecydowaliśmy, że warto wykorzystać te kilka dni wolnego i wybrać się gdzieś za miasto :) Planujemy wyjazd w góry, ale wiadomo, że z pogodą może być różnie, dlatego koniecznie muszę kupić dla całej naszej rodziny kurtki przeciwdeszczowe. Wiem, że w Morowo mają dobre ceny.
werbena

Re: Długo weekend w czerwcu

Post autor: werbena »

Ogólnie jeśli chodzi o wyjazdy na weekendy to powiem że warto przeczytać info na tej stronie https://emoto.com.pl/wynajem-samochodow ... ej-podrozy bo tu jest opisane jak można wygodnie podróżować także korzystają z usług wypożyczalni samochodów. Ja się do tego przekonałam i na pewno skorzystam z tych porad
wodna12

Re: Długo weekend w czerwcu

Post autor: wodna12 »

W następnym roku to w maju jest najwięcej wolnego, ja liczę na dobrą pogodę już na majówkę. Chciałabym pojechać na spływ kajakiem dmuchanym. Dużo łatwiejszy transport więc mam nadzieję, sama zorganizować. Będzie to pierwsza taka wyciecz, pod koniec mają chce powtórzyć jeśli wszystko się uda ;)
ODPOWIEDZ