Czas wolny poza pracą

Lubisz majsterkować? Relaksuje Cię jazda rowerem, spacery z psem? Interesują Cię nowe technologie lub muzyka? Opowiedz o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Sulima-60
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2022, 6:47

Czas wolny poza pracą

Post autor: Sulima-60 »

Czy zdarza się Wam spędzać czas wolny z ludźmi, z którymi pracujecie? Zdarza się Wam spotykać po pracy, na kawę, na jakieś takie typowo "towarzyskie" spotkania? Pytam, bo mam to szczęście, że pracuję z fantastyczną grupą ludzi. Pracę zmieniałam jakiś czas temu i jestem pod wrażeniem, jak ludzie w pracy są w stanie się ze sobą dogadywać, bo wcześniej to było nie do pomyślenia. Myślę, że ważną rolę odgrywa też podejście szefostwa do firmy, dbanie o pracownika, tutaj organizowane są wyjazdy integracyjne które naprawdę są w stanie zbliżyć do siebie ludzi :)
kostixon93

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: kostixon93 »

Ja w wolnym czasie bardzo lubię przeglądać losowe witryny internetowe. Ma to na celu wzbogacenie swojego umysłu o dodatkową wiedzę w różnym zakresie. Przykładowo jakiś czas temu natrafiłem na https://mpozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-konin/ i dowiedziałem się sporo o pozycjonowaniu
Janusz

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: Janusz »

Po pracy najlepiej znaleźć sobie jakieś hobby w jakim się odnajdziemy. Możliwości w dzisiejszych czasach nie brakuje jednak warto jakby to było coś kreatywnego. Jednym z lepszych pomysłów jest nauka gotowania, szczególnie w dobie tego jak wysokie ceny są w wielu restauracjach. Wystarczy dokonać szybkiej kalkulacji i dotrze do nas jak bardzo jest to opłacalne. Do tego możemy wybierać najwyższej jakości składniki, a co za tym idzie dbać o swoje zdrowie. Jeżeli chodzi o przepisy to można je znaleźć chociażby tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/ciasteczka-korzenne Wszystko będzie zależało od tego na co mamy aktualnie ochotę lub poszukania czegoś zupełnie nowego.
paulaak

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: paulaak »

Czas wolny poza pracą spędzam na czytaniu ciekawostek i artykułów. Osobiście mnie to bardzo rozluźnia a przy okazji dowiaduję się codziennie nowych informacji. Bardzo polecam wiedzologia.pl - to najlepsza stronka na którą trafiłam.
ODPOWIEDZ